O projektu

Bližší informace k projektu Vranov

Nový developerský projekt „Bytový dům Vranov” je situován v klidné lesnaté lokalitě na sever od Brna, v obci Vranov. Tato lokalita je vyhledávaná zejména pro svůj klid a výbornou dostupnost do 12 km vzdáleného města Brna. Budova s elegantní bílou fasádou, prvky kamene a dřeva zapadá do rázu přírody a zaujme na první pohled.
Byty jsou situovány do dvou nadzemních podlaží, ke každému bytu náleží terasa, sklep a dvě vyhrazená venkovní parkovací stání. V bytovém domě jsou dva třípokojové byty, dva čtyřpokojové byty a jeden dvoupokojový byt se zahrádkou. Všechny byty mají kromě vlastních teras společnou zahradu orintovanou na jihovýchod.

Pár informací k obci Vranoc

Vranov u Brna se nachází asi 12 kilometrů severně od Brna. Význam obce neustále roste nejen pro svoji vybavenost a dobrou dostupnost, ale také díky své klidné povaze vhodné pro rodinný život. Rozprostírá se uprostřed krásné přírody, přitom nabízí veškerou sociální a společenskou vybavenost. V obci je Mateřská i Základní škola, sportovní hřiště, obchody, restaurace a pensiony pro návštěvníky. Místní barokní kostel Narození Panny Marie s gotickou plastikou Panny Marie je navštěvovaným Mariánským poutním místem, jehož součástí je i klášter se zahradou. Okolí obce je ideální pro procházky po přírodních rezervacích a místních stezkách. Pro krásný výhled daleko do krajiny můžete navštívit rozhlednu Babí lom nacházející se na stejnojmenném hřebenu.

Obec Vrano se nachází v okrese Brno-venkov, do centra Brna jezdí přímý autobusový spoj, železniční doprava je v nedaleké České u Brna.

Mapa umístění obce