Vyjádření klientů

Klient
James Smith
Makléř
David Čuhel
Hodnocení

Muchas gracias. Gran trabajo en el alquiler del apartamento.

Klient
Jaroslav Sekanina
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

Moc děkujeme panu Mazurovi za skvěle, rychle a profesionalni jednání ohledně pronájmu bytu. Je vidět, že je to člověk na svém místě. Sekaninovi

Klient
Roman Milich
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

S touto realitní kanceláří a panem Mazurou spolupracuji již mnoho let. Vždy se jednalo o profesionální přístup a seriózní jednání ze strany pana Mazury, a to nejen při koupi a prodeji nemovitostí, ale také zajištování pronájmů bytů.
Pan Mazura je velice schopný makléř a s jeho prací jsem byl vždy spokojen. Na jednání byl vždy dobře připraven.

Děkuji za vynikající spolupráci.

Klient
Kamil Souček
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

Rad bych poděkoval panu Mazurovi za velmi proferionální jednání. Ve velmi krátké době nám zajistil nový pronájem bytu, zajistil úklid bytu a zajistil připojení internetu.

Klient
Marketa Keel
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

Skvela spoluprace, rychla, vstricna, vse velmi profesionalne a vcas pripraveno.. Tesim se na dalsi spolupraci s pane Mazurou...

Klient
Dominik Varhanik
Makléř
Aneta Žilková
Hodnocení

Práci slečny Žilkové musím hodnotit více než kladně. Byla vždy ochotná a rychlá. O pronájem bytu se nám postarala výborně. Děkuji za spolupráci a konečný výsledek. Doporučuji Varhanik

Klient
Dominik Varhaník
Makléř
Aneta Žilková
Hodnocení

Práci slečny Žilkové musím hodnotit více než kladně. Byla vždy ochotná a rychlá. O pronájem bytu se nám postarala výborně. Děkuji za spolupráci a konečný výsledek. Doporučuji.

Klient
Martin Zeman
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

S panem Hamzou a Minimal Reality spolupracuji dlouhodobě a vždy jsem se dočkal jen profesionálního přístupu na nadstandardní úrovni. Pokaždé mě překvapí, kam lze realitní služby posunout.
Při prodeji bytu byli makléři velmi pečliví a důkladní. Při focení strávili v bytě několik hodin, aby jej řádně připravili. Na výsledných fotografiích to bylo na první pohled vidět - přecijen, tvář inzerátu je nejdůležitější. Právní servis byl také na velmi vysoké úrovni. Nejvíce si potom cením výborné komunikace, kdy jsem byl o všech krocích podrobně informován a kdy bylo vyhověno všem mým dotazům a požadavkům. Zvlášť v období, kdy probíhalo mnoho změn legislativy, jsem tento přístup velmi ocenil.
Z těchto důvodů Minimal Reality doporučuji všem svým známým.
Ing. Martin Zeman

Klient
Hana Jelínková
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

Výborná spolupráce, profesionální služby. O prodej nemovitosti postaráno od A do Z. Mohu jen doporučit, opravdu perfektní.

Klient
René HEJDUK
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

S touto RK již čtvrtá spolupráce spojená s koupí/prodejem nemovitosti a opět naprostá spokojenost. Jsem velice konzervativní typ a sám sebe bych označil za náročného zákazníka, ale opravdu nemám žádnou výtku. Přístup k zákazníkovi pana Hamzy je naprosto profesionální a lidsky vstřícný. Srozumitelně komunikuje, přijede, zařídí, poradí, doporučí. Vyzdvihl bych zde jeho srozumitelnou a upřímnou komunikaci - nepoužívá slova typu defacto, v podstatě, jakoby, mělo by se, to se teď tak dělá, nejde apod. Můžete se být jisti, že "kope" za vás a ne za nějakou jinou instituci. Jednoznačně DOPORUČUJI !