Rady kupujícím

Nákup nemovitosti vyžaduje dobrý přehled a znalost možných rizik. V obojím se na nás můžete spolehnout.

1. Poradíme vám

Kolik můžete do nemovitosti investovat, jak ji chcete využívat, v které poloze vám bude nejvíc vyhovovat, to všechno jsou věci, podle kterých vám pomůžeme s výběrem. Zároveň se postaráme, abyste mohli zvážit jen seriózní nabídky.

2. Prohlídka s odborníkem se vyplatí

Projdeme s vámi nemovitost, odpovíme na všechny otázky, vysvětlíme klady i zápory, důkladně vás seznámíme s technickým stavem. Všechny právní záležitosti máme už dopředu zkontrolované, takže vás nečeká žádné nepříjemné překvapení. Pokud se rozhodnete ke koupi, začneme chystat rezervační smlouvu.

3. Transakci vám pojistíme rezervační smlouvou

Díky rezervační smlouvě máte jistotu, že vám vybranou nemovitost během přípravy kupní smlouvy nepřeplatí někdo jiný nebo že si druhá strana prodej nerozmyslí. Součástí smlouvy je složení blokovacího depozita, který se po uzavření transakce započítá do kupní ceny.

4. Pomůžeme s hypotékou

Pokud si budete přát, pomůžeme vám i s financováním nákupu nemovitosti. Naši partneři pro vás vyhledají nejvýhodnější nabídku úvěru či hypotéky a pomůžou vám vyřídit všechny náležitosti. Připravíme také smlouvu o smlouvě budoucí kupní, kterou v těchto případech finanční ústavy vyžadují.

5. Dovedeme obchod do konce

Nakonec nachystáme kupní smlouvu a postaráme se o zápis do katastru nemovitostí, kterým získáte vlastnické právo. V případě převodu družstevního podílu vyřídíme z družstvem všechny nemovitosti. Pokud budete chtít nemovitost pojistit, postaráme se vám s našimi partnery o výhodnou nabídku.