Vyjádření klientů

Klient
Jiří Matěja
Makléř
David Čuhel
Hodnocení

Jsem velmi spokojen s prací pana Čuhela. Byl velmi ochotný a vstřícný. Velmi rychlá domluva. Nemám nic, co bych vytknul. Doporučuji !

Klient
Zuzana Rautová
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

S prací pana Hamzy jsme byli maximálně spokojeni. V prodeji, ne právě jednoduché, nemovitosti i v komunikaci s námi byl velmi aktivní, vstřícný a ochotný pomoci i poradit. Je to velmi šikovný makléř a navíc i velice sympatický člověk. Minimal reality a především pana makléře Hamzu můžeme vřele doporučit. Děkujeme za skvěle odvedenou práci. Přejeme hodně spokojených klientů. Rautovi

Klient
Daniel Rzyman
Makléř
David Čuhel
Hodnocení

Celé 4 měsíce jsem hledal byt v Brně, vždy jsem narazil na drzost, neochotu a aroganci realitních makléřů, kteří přehlíželi moje připomínky a měli svoje oči zaslepené sumou, kterou za rychlý prodej bytu obdrží a brali nás zájemce o byt jako na běžícím pásu... "Za 5 minut tu máme dalšího zákazníka, máte ještě nějaké dotazy? Ne? Děkujeme, nashledanou..."

Byl jsem docela zoufalý, než jsem uviděl nabídku, která přesně odpovídala mým požadavkům. Tato nabídka byla čerstvá jako pečivo v pět ráno, takže jsem neváhal, zavolal a domluvil okamžitou prohlídku bytu.

Měl jsem štěstí, byt odpovídal tomu, co bylo na snímcích, Pan Čuhel byl velice ochotný, nic netajil a ukázal + odpověděl mi na vše, co jsem potřeboval.
Z mé strany to bylo troufalé, ale navrhl jsem slevu za rychlé jednání a vyřešení hypotéky, do večera jsem obdržel pozitivní odpověď. Ačkoliv po mě měli přijít další zájemci, řekli mi ANO, dáme vám slevu a toho si vážím!

Během vyřizování smluv, ať už zprostředkovatelské nebo smluvní jsem mohl kdykoliv zavolat nebo poslat email, nikdy jsem se nesetkal s jakoukoliv prodlevou v jednání a to jsem měl těch požadavků na změny dokumentů víc než dost.

Jsem opravdu nadšený, s bytem jsem velice spokojený, nebyly v něm žádné nástrahy a je patrné, že Minimal reality se nezaměřuje na zisk, ale spokojenost zákazníků.

Osobně jsem tuto RK doporučil svým přátelům a rád bych ji také doporučil ostatním lidem, kteří v Brně ztratili nervy při hledání bytu.

Klient
Bohumil Hrůza
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

Dobrý den,
práce pana Mazury v mé složité situaci byla naprosto příkladná. Profesionální ale zároveň lidský a vstřícný přístup,výborná komunikace, snaha dotáhnout celý obchod do konce aby byly všichni zúčastnění spokojení.
Mohou doporučit a pokud někdo v mém okolí bude potřebovat makléře rozhodně pana Mazury doporučím.
B.Hrůza

Klient
Pavla Hrůzová
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

Dobrý den se službami jsem byla velice spokojená. Nejvíce oceňuji vyřizování v době prázdnin , kdy si lidé vybírají dovolenou. Tuto realitní kancelář velice doporučuji. Hrůzová

Klient
Soňa Štarková
Makléř
Radek Mazura
Hodnocení

Velmi dobrá spolupráce zvláště s profesionálním přísupem,dohoda s panem Radkem Mazurou byla skvělá a hlavně rychlá.Řešila jsem pronájem naší restaurace, v dnešní době dosti problém .Nakonec pan Marura dokázal zvednout nájemci cenu z naší původní představy nájemného,jeho argumenty byly na místě. Mohu všem doporučit a ještě jednou děkuji !

Klient
Tomáš Ripel
Makléř
Jan Krejčí
Hodnocení

S prací pana Krejčího jsem byl velmi spokojen. Vyzdvihl bych příjemné profesionální jednání, spolehlivost a ochotu. Tomáš Ripel

Klient
Aleš Fuksa
Makléř
Aneta Žilková
Hodnocení

Se slečnou Anetou Žilkovou jsme byli maximálně spokojeni. Velmi dobře se o nás starala, jakékoliv požadavky a dotazy kladně vyřídila. Pokud budeme někdy hledat nějakou nemovitost, nebudu váhat slečnu kontaktovat. Za veškerou spolupráci děkujeme.

Klient
Veronika Fučíková
Makléř
Aneta Žilková
Hodnocení

Slečna Žilková je velmi vstřícná, ochotná, spolehlivá a příjemná slečna. Moc si jí vážím a díky jejímu pozitivnímu a bezproblémovému přístupu a jednání na velmi vysoké a profesionální úrovni bych ji vřele všem doporučila.

Klient
Michal Bednařík
Makléř
Aneta Žilková
Hodnocení

Díky slečně Žilkové jsem našel svůj stávající byt. Pomohla vybrat a to jsem měl hodně požadavků od kterých jsem nechtěl upustit, vyřídila papírování a já za chvíli bydlel. Doporučuji slečnu Žilkovou jelikož s vámi jedná jako s člověkem a ne jenom dalším klientem.