Vyjádření klientů

Klient
Martin Zeman
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

S panem Hamzou a Minimal Reality spolupracuji dlouhodobě a vždy jsem se dočkal jen profesionálního přístupu na nadstandardní úrovni. Pokaždé mě překvapí, kam lze realitní služby posunout.
Při prodeji bytu byli makléři velmi pečliví a důkladní. Při focení strávili v bytě několik hodin, aby jej řádně připravili. Na výsledných fotografiích to bylo na první pohled vidět - přecijen, tvář inzerátu je nejdůležitější. Právní servis byl také na velmi vysoké úrovni. Nejvíce si potom cením výborné komunikace, kdy jsem byl o všech krocích podrobně informován a kdy bylo vyhověno všem mým dotazům a požadavkům. Zvlášť v období, kdy probíhalo mnoho změn legislativy, jsem tento přístup velmi ocenil.
Z těchto důvodů Minimal Reality doporučuji všem svým známým.
Ing. Martin Zeman

Klient
René HEJDUK
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

S touto RK již čtvrtá spolupráce spojená s koupí/prodejem nemovitosti a opět naprostá spokojenost. Jsem velice konzervativní typ a sám sebe bych označil za náročného zákazníka, ale opravdu nemám žádnou výtku. Přístup k zákazníkovi pana Hamzy je naprosto profesionální a lidsky vstřícný. Srozumitelně komunikuje, přijede, zařídí, poradí, doporučí. Vyzdvihl bych zde jeho srozumitelnou a upřímnou komunikaci - nepoužívá slova typu defacto, v podstatě, jakoby, mělo by se, to se teď tak dělá, nejde apod. Můžete se být jisti, že "kope" za vás a ne za nějakou jinou instituci. Jednoznačně DOPORUČUJI !

Klient
Zuzana Rautová
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

S prací pana Hamzy jsme byli maximálně spokojeni. V prodeji, ne právě jednoduché, nemovitosti i v komunikaci s námi byl velmi aktivní, vstřícný a ochotný pomoci i poradit. Je to velmi šikovný makléř a navíc i velice sympatický člověk. Minimal reality a především pana makléře Hamzu můžeme vřele doporučit. Děkujeme za skvěle odvedenou práci. Přejeme hodně spokojených klientů. Rautovi

Klient
P. Mencner
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

Děkujeme za profesionální a lidský přístup této RK a zvláště panu Hamzovi. Spolupráci s touto kanceláři můžu jen doporučit.

Klient
Ondřej Psota
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

Přes RK Minimal Reality, makléř p. Hamza, jsme kupovali byt 3 + 1. Velmi jsme byly spokojeni s aktivním přístupem pana makléře, jeho profesionalitou a příjemným vystupováním. Na rozdíl od jiných RK, vč. těch velkých, pan Hamza vždy dodržel vše co slíbil. Můžeme jen doporučit.

Klient
Jaroslav Kašík
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

Se službami RK jsem byl velice spokojený. U mého bytu bylo potřeba nadstandardních a trpělivých kroků. Vše dopadlo dle představ, vřele doporučuji. S pozdravem J. Kašík

Klient
P. Víšková
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

Chtěla bych moc poděkovat panu Hamzovi za skvěle odvedenou práci, vstřícnost, ochotu, rychlost a profesionální jednání. Byla jsem moc spokojená, pokud někdo bude potřebovat, určitě minimal reality doporučím a hlavně pana Hamzu. Moc si jeho ochoty vážím a ještě jednou děkuji za vše.

Klient
Ivana Cyprianová
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

S přístupem pany Hamzy jsme byli maximálně spokojeni, vše proběhlo jak jsme se domluvili. Z naší strany maximální spokojenost. Pana Hamzu moho všem jen a jen doporučit. Děkujeme. Ivana Cyprianová

Klient
P. Hajský
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

Při prodeji nemovitosti jsem byl velmi spokojen- oceňuji především spolehlivost, lidský přístup a profesionalitu.Doporučím Vás svojím přátelům. Děkuji

Klient
René Hejduk
Makléř
Lubomír Hamza
Hodnocení

Kupoval jsem a současně prodával nemovitost (2x RD). V obou případech naprosto bezproblémová, vysoce profesionální a rychlá práce. Velice vstřícné a férové vystupování. Jednoznačně SPOKOJENOST.